Kamil Bochynek

Studia na Wydziale Lekarskim Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi rozpocząłem w 1991  roku i ukończyłem otrzymaniem dyplomu lekarza 27 czerwca 1997 roku.

Staż podyplomowy odbywałem w 106 Szpitalu Wojskowym w Gliwicach.  Bezpośrednio po stażu rozpocząłem specjalizację z chirurgii ogólnej i pracowałem na oddziale chirurgii Szpitala wojskowego w Gliwicach. W 2001 roku uzyskałem I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej.

Specjalizację z urologii rozpocząłem wraz  z pracą w Oddziale Urologii-Szpitalu  im. E. Michałowskiego w Katowicach w lipcu 2001 roku.

Egzamin specjalizacyjny złożyłem w 2008 roku uzyskując tytuł specjalisty urologa FEBU.

Od 2007 roku do teraz konsultuję urologicznie pacjentów w Klinice Chorób Wewnętrznych i Medycyny Fizykalnej w Bytomiu prowadząc i lecząc chorych w Ośrodku Diagnostyki i Terapii Laserowej, wykonując PDD i PDT układu moczowego.

W 2019 roku po zdaniu egzaminu uzyskałem Certyfikat z Andrologii klinicznej

Po zakończeniu służby wojskowej w 2007 roku (ostatnie zajmowane stanowisko:  wykładowca w Wyższej Oficerskiej Szkole Wojsk Lądowych we Wrocławiu ) pracowałem w szpitalu Śląskie Centrum Urologii UROVITA w Chorzowie, gdzie z przerwami pracuję do dziś.

Od 2015 roku jestem związany z KLINIKĄ LECZENIA NIEPŁODNOŚCI I DIAGNOSTYKI PRENATALNEJ GYNCENTRUM w Katowicach zajmując się pacjentami urologicznymi i andrologicznymi.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego i Polskiego towarzystwa Andrologicznego.

Uczestniczę w Krajowych międzynarodowych kongresach i konferencjach z zakresu urologii i andrologii.

Jestem autorem i współautorem publikacji naukowych i doniesień z zakresu urologii i medycyny fotodynamicznej.

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version