Fundacja Zielone Pojęcie

Jako Klinika Wysocki wsparliśmy i wspieramy naszym doświadczeniem i wiedzą  inicjatywę Fundacja Zielone Pojęcie

 

„Ja – niezależna finansowo” – temat dla Ciebie, gdy problem, jaki Cię dotyka, związany jest z brakiem niezależności ekonomicznej i/lub trudnościami finansowymi. Być może chcesz powrócić do pracy lub rozpocząć pracę zawodową, ale nie wiesz jak to zrobić? Brakuje Ci wiedzy, umiejętności, nie wiesz jak skutecznie starać się o pracę? Albo pracujesz, ale praca Cię nie satysfakcjonuje, chciałabyś zmienić pracodawcę, tylko nie masz odwagi i wiedzy by to zrobić? Wreszcie – może marzysz o własnej firmie i potrzebujesz pomocy w jej założeniu?

„Ja – silniejsza w walce o zdrowie” – jeśli w codziennym życiu towarzyszą Ci utrudnienia związane z chorobą fizyczną czy psychiczną, lub trwałą dysfunkcją, nie do końca potrafisz sobie z tym poradzić, a stan ten negatywnie odbija się na funkcjonowaniu Twoim, Twoich najbliższych, ten temat jest dla Ciebie.

„Ja – skuteczna w budowaniu satysfakcji z pracy” – pracujesz, lubisz lub nawet kochasz to, co robisz, ale Twoja praca związana jest z dużym stresem? Nieistotne, co powoduje ten stres – nadmiar obowiązków, trudne relacje w miejscu pracy, wypalenie czy inny czynnik. Potrafimy pomóc Ci wzmocnić się, by praca naprawdę mogła dawać pełną satysfakcję.

„Ja – szczęśliwa w relacjach z bliskimi” – trudności w relacjach z bliskimi dotykają na jakimś etapie życia większość z nas. Niewiele osób zostało w procesie wychowania wyposażonych w zdrowe mechanizmy budowania relacji. A można się tego nauczyć. Więc jeśli chcesz poprawić swoje kontakty z partnerem, dziećmi, rodzicami czy jakąkolwiek inną bliską Ci osobą – zapraszam!

„Ja – radząca sobie ze stratą” – gdy kryzys związany jest z jakąkolwiek trudną stratą, fizyczną lub psychiczną, stajemy w obliczu nieuchronnej zmiany. Mamy jednak wpływ na to, czy ostatecznie ta zmiana nas wzmocni, czy osłabi. Więc jeśli dotknęła Cię strata kogoś bliskiego – śmierć, odejście, ale i strata dotycząca poczucia bezpieczeństwa – strata domu, majątku, pracy itp., pomożemy Ci sobie z nią poradzić.

„Ja – akceptowana w społeczeństwie” – zwykle się nad tym nie zastanawiamy, ale żaden człowiek nie jest stworzony do tego, by być sam. Poczucie akceptacji jest jedną z naszych podstawowych, ludzkich potrzeb. W dawnych czasach wyrzucenie poza nawias społeczeństwa było jedną z najgorszych kar i oznaczało po prostu śmierć. Te mechanizmy żyją w nas nadal. Wszystko jedno, czy czujesz odrzucenie ze względu na płeć, orientację, przynależność religijną lub narodową, czy może ze względu na swój wygląd lub cechy osobowości lub inny czynnik. Każde odrzucenie jest głębokim kryzysem, w którym potrzebujesz wsparcia.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version