O nas

Jesteśmy kliniką specjalizującą się w fizjoterapii i osteopatii. Tworzymy zespół specjalistów zajmujących się szeroko rozumianym zdrowiem pacjentów – nie tylko jednym schorzeniem.

Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój. Szukamy nowych rozwiązań. Temu właśnie zawdzięczamy nasz sukces – zdrowie pacjentów, którzy nam zaufali, a którzy zgłosili się do nas jako tzw. przypadki beznadziejne. Leczymy pacjentów z całego świata. To nas wyróżnia na tle innych – niesiemy pomoc i proponujemy skuteczne rozwiązania piłkarzom z Japonii, muzykom z Nowego Jorku, Londynu czy Kapsztadu.

Stawiamy na innowacyjność: myślenia, podejścia, technik leczniczych. To przetarło nam szlaki na świecie. Mamy za sobą:

  • Stworzenie programu rehabilitacji dla kobie z osteoporozą – w ramach współpracy z Royal Osteoporosis A. Karen Whitehead.
  • Autorskie programy dla muzyków w ramach Science For Music – pracowaliśmy z Santander Orchestra pod patronatem prof. Krzysztofa Pendereckiego.
  • Nowatorskie rozwiązania dla jeźdźców konnych zaowocowały stworzeniem Instytutu Jazdy Konnej ze specjalnym autorskim programem wspomagającym jeźdźców.
  • W 2005 roku współtworzyliśmy uroginekologię w Polsce, dzięki czemu fizjoterapie urologiczną staje się coraz popularniejsza, wspierając pacjentów w powrocie do zdrowia i dawnej sprawności.

Każdy przypadek w Klinice Wysocki jest konsultowany z twórcą Kliniki, autorem metody leczenia oraz szkolącym osteopatów – Rafałem Wysockim.

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version